Ověření registrace domény

Je doména volná?

Novinky

e-mailem |rss |archiv

 29.09.2016 19:50:41
Upgrade infrastruktury..více »

 29.09.2016 19:47:55
Částečná nedostupnost konektivity..více »

 26.06.2016 14:37:37
Neplánovaný výpadek jednoho z našich serverů...více »

 08.06.2016 15:15:01
Výpadek konektivity serveru. ..více »

 22.03.2016 16:00:24
Zpoždění v doručení emailů..více »

Tipy, triky, vtípky a citáty

Používáním dealerského odkazu na náš webhosting, Je Vám vyplácena provize za získané zákazníky, kteří přišli přes Váš odkaz. Zaregistrujte se a vydělávejte.


multihosting Multihosting www prezentací.
Potřebujete umístit několik jednoduchých aplikací nebo vyřešit SEO marketing? Multihosting MáM-WeB.cz je pro Vás ten pravý hosting. Pro méně náročné zákazníky, zato s větším počtem www prezentací jsme zřídili multihosting.


SVN - Subversion Webhosting s SVN - Subversion jinak také aplikace pro správu (verzí) zdrojových kódu projektu. Takto lze souhrně popsat naši přidanou službu webhostingu, kterou poskytujeme již od základního tarifu webhostingu ZDARMA.
Tento doplněk, SVN - Subversion webhosting, ocení zejména tvůrci aplikací, jak vyvíjeného kódu, tak úprav v CMS projektech.lepik@tojeono.cz

SSL certifikát Rapid SSL

SSL protokol a zabezpečená komunikace https:// pomocí SSL certifikátu

Partner GeoTrustZabezpečení přenosu důvěrných dat (vrstvou) SSL a protokolem HTTPS (zabezpečenou verzí protokolu HTTP), při komunikaci serveru a PC uživatele při návštěvě stránek (Internet shopy, dotazníky, platební portály, web administrační rozhraní, ...) je jedním ze znaků důvěryhodného provozovatele www aplikace.

Výberte vhodný SSL certifikát

Výběr vhodného SSL certifikátu se bude řídit jeho použitím. Například pro zajištění administračního rozhraní, které používá pouze webmaster bude postačovat Váš vlastní SSL certifikát, který je potřeba přidat do důvěryhodných certifikátů a nebo pro něj definovat vyjímku.

Pro Internetové obchody formuláře a rozhraní, tedy www aplikace, které využívají různí uživatelé, je potřeba použít SSL certifikát vydaný důvěryhodnou certifikační autoritou, tedy takovou jejíž kořenový SSL certifikát je již obsažen v seznamu důvěryhodných SSL certifikátů. Návštěvník a potencionální zákazník vašich stránek se tak nepoleká bezpečnostními hláškami, které odradí i otrlého uživatele.

SSL certifikáty RapidSSL - RapidSSL PRO Wildcard

Certifikát RapidSSL Jako vhodnou a cenově dostupnou možnost jsme vybrali SSL certifikáty RapidSSL, které mají silné 128/256 bitové kódování a jsou akceptovány většinou současných internetových prohlížečů.

SSL certifikát RapidSSL je základním SSL certifikátem s určením pro jednu konkrétní subdoménu (https://www.example.com).
SSL certifikát RapidSSL PRO Wildcard je vystaven pro všechny subdomény, tedy https://*.example.com. Je tedy vhodný při potřebě zabezpečit větší množství subdomén na Vašem webu.

Ceník pro SSL certifikát

https://products.geotrust.com/geocenter/reseller/logon.jsp
Doba platnosti
SSL certifikátu
SSL certifikát - RapidSSLSSL certifikát - RapidSSL PRO Wildcard
1 rok  595,- Kč
(720,-Kč s DPH)
3 350,- Kč
(4 054,-Kč s DPH)
2 roky1041,- Kč
(1 260,-Kč s DPH)
5 863,- Kč
(7 094,-Kč s DPH)
3 roky1 488,- Kč
(1 800,-Kč s DPH)
8 375,- Kč
(10 134,-Kč s DPH)
4 roky1 934,- Kč
(2 340,-Kč s DPH)
10 888,- Kč
(13 175,-Kč s DPH)
SSL certifikat - Partner RapidSSL
  • Oprávněnost k vydání certifikátu je nutné potvrdit přes odkaz v emailu, zaslaném vystavitelem. V případě nepotvrzení Vám bude uhrazená částa za nerealizovaný certifikát vrácena, ponížená o 500,-Kč smluvní pokutu.
  • * POZOR, uvedené ceny jsou pouze za nákup SSL certifikátu, nikoli za provoz https na vlastní IP adrese. Cenu za provoz naleznete v ceníku konkrétních tarifů.

Objednat SSL certifikát

Objednávka SSL certifikátu

Údaje SSL certifikátu

pro URL https://sub.example.cz nebo https://example.cz

pro URL ve tvaru https://*.example.cz

https://

Vyberte e-mail pro ověření oprávněnosti požadavku:*

Fakturační a kontaktní údaje

 (*) Povinný údaj k vyplnění
 (**)Doporučený údaj