Ověření registrace domény

Je doména volná?

Novinky

e-mailem |rss |archiv

 20.09.2023 15:49:28
Výpadek v dostupnosti mail serveru. ..více »

 06.08.2023 11:03:33
Výpadek části serverů v důsledku závady a následném problému s dodávkou energií...více »

 21.06.2023 10:23:03
Navýšení velikosti jedné přijímané i odesílané zprávy je 50 MB. Užívejte s rozmyslem, ne každý má takto velikou možnost. :)

 08.01.2023 10:19:02
Upgrade PHP 8..více »

 04.09.2021 20:03:18
Údržba infrastruktury..více »

Tipy, triky, vtípky a citáty

Naše služby webhostingu jsou konzultovány s odborníky na SEO (Search Engine Optimization) a podle jejich rad a doporučení jsou služby pro tyto techniky konfigurovány.


SVN - Subversion VPS s SVN - Subversion jinak také aplikace pro správu (verzí) zdrojových kódu projektu. Přidaná služba, kterou Vám nainstalujeme na Váš VPS ZDARMA.
Tento doplněk, SVN - Subversion, ocení zejména tvůrci aplikací, jak vyvíjeného kódu, tak úprav v CMS projektech.

Webhosting pro redakční systémy CMS


Webhosting Tojeono.cz / Webhosting CMS 

Webhosting pro redakční systémy CMS

Stále častěji se na nás zákazníci obracejí s dotazem, zda podporujeme ten či onen redakční systém. Případně zda jsme ochotni s tím "nejoblíbenějším" CMS pomoci při instalaci a zavedení.

Naše odpověď je pozitivní a zatím stále stejná.

Kdo se na nás s takovým požadavkem obrátil, vždy jsme mu CMS a službu byli schopni nakonfigurovat tak, aby plně fungoval a přitom aby byla zachována bezpečnost systému.

safe mode on nebo off?

V mnoha zaručených návodech a kde jaký "rádce" uvádí, že pro daný CMS je podmínkou jeho fungování, nastavení PHP webhostingu safe mode off. Takové nastavení Vám ale snad žádný profesionální sdílený webhosting neposkytne. Výjimku samozřejmě tvoří samostatné servery, "... tam ať se zákazník takříkajíc staví na hlavu".

Pokud jsme se však ptali přímo u tvůrců, o nutnosti takovéto podmínky, mlčí. Respektive ve volném překladu našeho kolegy bylo vyjádření takovéto: "Nejsme ONE trubky, abychom někoho nutili do odpojování základních bezpečnostních prvků. Safe mode off je pouze obcházení špatné konfigurace webhostingů. Pokud je webhosting správně nastaven safe mode on v PHP není překážkou".

Pro lajky: Nastavení PHP u webhostingu na safe mode off kvůli CMS je hloupost, když se potřebujete dostávat domů, tak přeci také nenecháte vysazené dveře z pantů, ale prostě vyndáte klíč a odemknete si.


Redakční systém Joomla!

Redakční systém Joomla!
Jako jeden z nejzajímavějších CMS se zdá být Joomla! Tento redakční systém se nám zdál natolik zajímavý, že jsme pro něj připravili instalaci na jeden klik. Jak na to, naleznete přímo na stránce s nainstalovanou verzí Joomla.

více informací o: Redakční systém Joomla!


CMS Typo3

CMS Typo3
Dalším zajímavým projektem je CMS Typo3. Co říkají o Typo3 tvůrci a partneři? Typo3 je jeden z mnoha CMS systémů umožňujících snadnou správu obsahu webových stránek. Profesionální systém pro správu obsahu webu TYPO3 TYPO3 je flexibilní a...

více informací o: CMS Typo3


BLOG:CMS a F-ART:CMS

BLOG:CMS a F-ART:CMS
Redakční systém F-ART:CMS umožňuje spravovat obsah webu v přehledném WYSIWYG editoru. Redakční systém obsahuje sekce článků, komentářů, exportů, tisků, zaslání emailem, fotogalerii, diskusní fórum, online obchod a mnohé další komponenty....

více informací o: BLOG:CMS a F-ART:CMS
Nenašli jste ten svůj CMS?
Nevadí, obraťte se na nás a rádi Vám jej pomůžeme nainstalovat.