Ověření registrace domény

Je doména volná?

Novinky

e-mailem |rss |archiv

 12.05.2020 11:05:49
Zlevnění SSL certifikátů RapidSSL

 31.12.2018 11:31:41
Vážení zákazníci v návaznosti na zdražení velkoobchodní ceny u cz domén národním správcem CZ.NIC, dochází ke zdražení cz domén a to k 1.1.2019

 27.12.2018 14:14:22
Vážení vlastníci a správci cz domén. U cz domén v naší správě zavádíme ochranu DNSSEC. Dokončení nastavení předpokládáme do konce roku 2018. Na běžný provoz našich služeb tato změna nemá vliv. Podrobněji k DNSSEC na https://www.dnssec.cz/

 29.04.2018 20:34:53
Úprava všeobecných podmínek reflektující pokyny k ochraně osobních údajů dle směrnic GDPR...více »

 28.03.2018 06:06:11
Plánovaná odstávka..více »

Tipy, triky, vtípky a citáty

Při převodu domény a objednávce nové služby můžete získat webhosting až na 1/2 roku zdarma.


multihosting Multihosting www prezentací.
Potřebujete umístit několik jednoduchých aplikací nebo vyřešit SEO marketing? Multihosting MáM-WeB.cz je pro Vás ten pravý hosting. Pro méně náročné zákazníky, zato s větším počtem www prezentací jsme zřídili multihosting.


SVN - Subversion Webhosting s SVN - Subversion jinak také aplikace pro správu (verzí) zdrojových kódu projektu. Takto lze souhrně popsat naši přidanou službu webhostingu, kterou poskytujeme již od základního tarifu webhostingu ZDARMA.
Tento doplněk, SVN - Subversion webhosting, ocení zejména tvůrci aplikací, jak vyvíjeného kódu, tak úprav v CMS projektech.lepik@tojeono.cz

Partnerská a dealerská spolupráce u webhostingu, pracovní příležitosti

Webhosting Tojeono.cz / Spolupráce 

Partnerský program sdíleného webhostingu

Nejenom pro Internetová studia, ale i pro zákazníky s více jak 4. www aplikacemi je připraven partnerský program webhostingu. Partnerům jsou připraveny tyto slevy a provize:

  • 5-15 služeb: 20% provize, první cenová hladina webhostingu
  • 16–40 služeb: 25% provize druhá cenová hladina webhostingu
  • 41-více služeb: 30% provize třetí cenová hladina webhostingu

Partner tak využije přímou slevu ve fakturované službě a nebo je mu vyplácena následná provize za uhrazené webhostingové služby jeho zákazníkem.
Vyplacení provize je realizováno na základě provizního reportu za uplynulý měsíc. Při individuálním zkrácení periody úhrady služeb (kratší jak 1 rok) nejsou provize za službu vypláceny.
Partner rovněž může využít složení kreditu na online registraci domén a služby.

Slevy a provize u VPS serverů

  • 11% sleva; Podmínky: 2 VPS servery nebo dosažení druhé cenové hladiny u webhostingu.
  • 14% sleva; Podmínky: 3 VPS servery.
  • 16% sleva; Podmínky: 4 VPS servery.

Sleva je připisována na výzvu k platbě. Při překročení podmínky k poskytnutí větší slevy, je rozdíl upraven na výzvě k platbě nebo vyplaceno následně jako provize.
U vyšších tarifů vServer C, B, A lze zažádat o zkrácení platebního období na 3 měsíce a to bez odebrání slevy/provize.

Dealerský program - odkaz z Vašich www.

Pro naše fandy a zájemce o přivýdělek je připraven dealerský program na základě kterého lze vyplácet jednorázově 20% provizi za získaného zákazníka resp. objednanou a uhrazenou službu.

Předpokladem je tedy uhrazená objednávka zákazníkem, kterého jste "prokazatelně" doporučil, nebo který přišel na naše stránky přes odkaz umístěný na Vašich www stránkách.
Prvním krokem je Vaše registrace, na jejiž základě obdržíte odkaz s Vaším ID.
Při příchodu zákazníka přes Váš odkaz, je návštěvník evidován a jeho objednávka (i pozdější) je připsána s Vaším ID. Po úhradě objednávky je Vám zaslán provizní report.
Zákazníka můžete získat i přímo. Stačí pokud v době jeho objednávky zašlete informaci, že jste tohoto zákazníka doporučil (případně to může učinit za Vás i zákazník).
Provize jsou vypláceny nejenom na podkladě fakturace, ale i při uzavření Dohody o provedení práce na základě, které je Vám vyplacena provize a uhrazena daň.

Váš dealerský odkaz je ve tvaru http://www.tojeono.cz/?dn=[VAŠE-ID]

Máte-li zájem o výše uvedené, ozvěte se nám!