Ověření registrace domény

Je doména volná?

Novinky

e-mailem |rss |archiv

 04.09.2021 20:03:18
Údržba infrastruktury..více »

 18.06.2021 22:29:40
Přesun poštovního serveru..více »

 14.10.2020 07:45:01
Oprava Nette ..více »

 14.09.2020 11:05:41
Upgrade php7 dokončen..více »

 02.09.2020 10:28:44
Upgrade PHP7..více »

Tipy, triky, vtípky a citáty

Při objednávce webhostingu v tarifu Start, Optimal nebo Corporate je registrace domén zdarma (cz, eu, com, org, biz, info, net).


multihosting Multihosting www prezentací.
Potřebujete umístit několik jednoduchých aplikací nebo vyřešit SEO marketing? Multihosting MáM-WeB.cz je pro Vás ten pravý hosting. Pro méně náročné zákazníky, zato s větším počtem www prezentací jsme zřídili multihosting.


SVN - Subversion VPS s SVN - Subversion jinak také aplikace pro správu (verzí) zdrojových kódu projektu. Přidaná služba, kterou Vám nainstalujeme na Váš VPS ZDARMA.
Tento doplněk, SVN - Subversion, ocení zejména tvůrci aplikací, jak vyvíjeného kódu, tak úprav v CMS projektech.

Referenční zákazníci, které používají webhosting tojeono.cz


Webhosting Tojeono.cz / Reference / Další prezentace / Interio CZ, s.r.o. 

Interio CZ, s.r.o.


Adresa: http://www.nabytek-interio.cz


Popis činnosti/webu:

Společnosti Interio CZ, s.r.o. se zabývá maloobchodním, velkoobchodním a internetovým prodejem nábytku od známé firmy Black Red White. Nabízí kompletní sortiment jako jsou sedací soupravy, pohovky, obývací stěny a sektor, kuchyně, kuchyňské linky, dětské pokoje, ložnice, postele a šatní skříně.

Reference:

Díky doporučení webdesignerské firmy, která nám vytvářela naši rezentaci jsme zvolili hosting pro náš web právě u tojeono.cz a nelitujeme. Ve výsledcích vyhledávačů jsme na předních místech přesně tak, jak jsme očekávali a dle vyjádření našeho dodavatele webových stránek je to i díky kvalitním službám webhostingových služeb, bez kterých by nebylo možné dosáhnout tak skvělých výsledků.