Ověření registrace domény

Je doména volná?

Novinky

e-mailem |rss |archiv

 31.12.2018 11:31:41
Vážení zákazníci v návaznosti na zdražení velkoobchodní ceny u cz domén národním správcem CZ.NIC, dochází ke zdražení cz domén a to k 1.1.2019

 27.12.2018 14:14:22
Vážení vlastníci a správci cz domén. U cz domén v naší správě zavádíme ochranu DNSSEC. Dokončení nastavení předpokládáme do konce roku 2018. Na běžný provoz našich služeb tato změna nemá vliv. Podrobněji k DNSSEC na https://www.dnssec.cz/

 29.04.2018 20:34:53
Úprava všeobecných podmínek reflektující pokyny k ochraně osobních údajů dle směrnic GDPR...více »

 28.03.2018 06:06:11
Plánovaná odstávka..více »

 26.05.2017 12:11:23
U tarifů Start a Optimal jsme navýšili memory_limit...více »

Tipy, triky, vtípky a citáty

Při objednávce páté služby webhostingu se stáváte partnerem a dostáváte na webhosting 20% slevu.


multihosting Multihosting www prezentací.
Potřebujete umístit několik jednoduchých aplikací nebo vyřešit SEO marketing? Multihosting MáM-WeB.cz je pro Vás ten pravý hosting. Pro méně náročné zákazníky, zato s větším počtem www prezentací jsme zřídili multihosting.


SVN - Subversion Webhosting s SVN - Subversion jinak také aplikace pro správu (verzí) zdrojových kódu projektu. Takto lze souhrně popsat naši přidanou službu webhostingu, kterou poskytujeme již od základního tarifu webhostingu ZDARMA.
Tento doplněk, SVN - Subversion webhosting, ocení zejména tvůrci aplikací, jak vyvíjeného kódu, tak úprav v CMS projektech.lepik@tojeono.cz

Dotazy nejen k webhostingu

Nenašli jste odpověď na Vaši otázku? Použijte formulář a zašlete nám Váš dotaz přímo!Jak si nastavím poštovní účet v MS Outlook?

 1. Je potřeba nejprve zavést nový poštovní účet. K zřízení účtu se dostanete přes odkaz Nástroje/nastavení účtu.

  Založení nového účtu přes odkaz Nástroje/nastavení účtu. Založení nového účtu.
 2. Otevře se Vám automatické nastavení účtu, nastavíte konfiguraci ručně.

  nastavíte konfiguraci ručně
 3. Nadefinujeme typ komunikace.

  nastavíte konfiguraci ručně
 4. Nadefinujeme údaje, které se budou zobrazovat příjemci (Jméno, emailová adresa). Rovněž zadáte údaje o příchozím a odchozím serveru. Typ serveru je POP3, případně můžete použít i IMAP, je ale potřeba dostatek místa na serveru a mít přiobjednán SMTP server na tojeono.cz.
  Adresa pro příchozí poštu je: mail.tojeono.cz
  POZOR, Pokud nemáte u nás přiobjednán SMTP server je potřeba nastavit adresu odchozího serveru na SMTP Vašeho poskytovatele připojení!
  V tomto kroku rovněž nastavíte jméno a heslo poštovního účtu. Jméno účtu je celá e-mailová adresa (např. info@firma-example.cz).

  Nastavení údajů serveru pro POP3 a SMTP Nastavení údajů serveru pro POP3 a SMTP
 5. V dalšim kroku (kliknutí na odkaz další nastavení) nastavíme požadované ověření u smtp. Pouze v případě přiobjednané služby SMTP mail.tojeono.cz

  požadované ověření u smtp mail.tojeono.cz
 6. V tomto kroku lze nastavit SSL šifrovanou komunikaci.
  Standartní port pro příchozí server je 110. Pro šifrovaný přenos zvolte "Tento server požaduje šifrované připojení (SSL)", port se automaticky změní na 995.
  Standartní port pro odchozí server se 25. Pro šifrovaný přenos vyberte "typ šifrovaného spojení - SSL", port musíte změnit na 465.
  Pokud nemáte přiobjednán SMTP server mail.tojeono.cz, tak ponechte nastavení pro odchozí poštu bez SSL a port 25!

  Pokud chcete zahrnout do zálohování příchozí poštu, je potřeba ponechat zprávy na serveru aspoň 24 hod., tak aby prošly procesem zálohování.

  Nastavení SSL šifrované komunikace
 7. Příznivá hláška o dokončení nastavení

  Příznivá hláška o dokončení nastavení